| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Kleur | Zwart |
| Deurdikte | 40120mm |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4200 milliampere lithiumbatterij |
| Open Methode | 3D gezicht + halfgeleider vingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA |
| Deeltjes | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-596 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-518 ((E8) |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E13-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H106 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 50*50 C/C mortise |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E9 |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E5 |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E7 |
| Naam van het product | 3D de deurslot van de Gezichtserkenning |
| Ontgrendelen | telefoon + gezicht + vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |