| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πάχος πορτών | 40120mm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου 4200 ml |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | 3D πρόσωπο + αποτύπωμα μισοοδηγού + MFcard + κωδικό πρόσβασης + κλειδί + TUYA |
| Σκοτώστε | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-596 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε13-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Δραστηριακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E-H106 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογή θανάτωσης | 50*50 C/C θανάτωση |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E9 |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E5 |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E7 |
| Ονομασία προϊόντος | τρισδιάστατη κλειδαριά πορτών αναγνώρισης προσώπου |
| Αποκλειδώστε τον τρόπο | Τηλεφώνημα + Πρόσωπο + Ακτινογραφημένο + Μυστικό + Κάρτα + Κλειδί |