| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Renk | Siyah |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4200 miliamperlik lityum pil |
| Kilit Açma Yöntemi | 3D yüz+yarı iletken parmak izi + MFcard + şifre + anahtar +TUYA |
| Öldür | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-596 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-518(E8) |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E13-Ş |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H106 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 50*50 C/C gömme |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E9 |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E5 |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E7 |
| Ürün Adı | 3D Yüz Tanıma Kapı Kilidi |
| Kilitlenme yolu | Telefon + Yüz + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |