| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Product Name | Automatic Biometric Tuya Fingerprint Lock Glass Door Smart Lock |
| Application | Apartment\home |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Name | Smart Home Fingerprint Lock |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Type | Tuya Smart Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key + WIFI+REMOTE |
| Product Name | Smart Lock Front Door Fingerprint |
| Application | Apartment |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E30 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-512 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H105 |
| Power Supply | 4AAAbattery |
| Working Voltage | 6V |
| Product Name | Home Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Application | Apartment |
| Color | Black、Coffee Gold |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Name | 3D Face Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Data Storage Options | Cloud, Memory Card |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Panels | Aluminum Alloy, Electroplating, Ordinary Lamination |