| type | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Automatisch biometrisch Tuya vingerafdruk slot Glasdeur Smart Lock |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Naam van het product | Het glasslot van het randslot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| type | Tuya slimme vingerafdruk slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Open Methode | Fingerafdruk van de halfgeleider + MFcard + wachtwoord + sleutel + WIFI+REMOTE |
| Naam van het product | Slim slot voordeur vingerafdruk |
| Toepassing | Flat |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E30 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-512 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H105 |
| Stroomvoorziening | 4AAA-batterij |
| Werkspanning | 6V |
| Naam van het product | De Deurslot van de huisvingerafdruk |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Toepassing | Flat |
| Kleur | Zwart, koffiegoud |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam | 3D-gezicht vingerafdruk deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk, geheugenkaart |
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Comités | Aluminiumlegering, galvanisatie, gewoon laminaat |