| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Automatyczna biometryczna blokada linii papilarnych Tuya Inteligentny zamek do szklanych drzwi |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nazwa produktu | Zamknięcie obręczy |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Rodzaj | Inteligentna blokada linii papilarnych Tuya |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Odblokuj metodę | Odcisk palca półprzewodnika + MFcard + hasło + klucz + WIFI+REMOTE |
| Nazwa produktu | Odciski palców z drzwi wejściowych z inteligentnym zamkiem |
| Zastosowanie | Apartament |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E30 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-512 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-H105 |
| Zasilanie | 4 baterie AAA |
| Napięcie robocze | 6V |
| Nazwa produktu | Domowy zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Zastosowanie | Apartament |
| Kolor | Czarny, kawowy złoty |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa | Zamek drzwi z czytnikiem linii papilarnych 3D |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Opcje przechowywania danych | Chmura, karta pamięci. |
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Panele | Stopy aluminium, galwanizacja, zwykłe laminowanie |