| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Αυτόματη βιομετρική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων Tuya |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα από γυαλί |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Τύπος | Το Tuya Smart Fingerprint Lock (Κλείδωμα για έξυπνα δακτυλικά αποτυπώματα) |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | Ακτινογραφία ημιαγωγού + MFcard + κωδικός πρόσβασης + κλειδί + WIFI+REMOTE |
| Ονομασία προϊόντος | Το έξυπνο κλειδί της μπροστινής πόρτας αποτύπωμα δακτύλου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-512 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E-H105 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AAA μπαταρία |
| Δραστηριακή τάση | 6V |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά πορτών εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Χρώμα | Μαύρο, χρυσό καφέ |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία | Τριδιάστατο αποτύπωμα προσώπου κλειδαριά πόρτας |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Ξύλινη πόρτα, πόρτα χάλυβα, πόρτα ανοξείδωτου |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο, κάρτα μνήμης |
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Επιτροπές | Κράμα αργιλίου, ηλεκτρολυτική επιμετάλλωση, συνηθισμένη ελασματοποίηση |