| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E13-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Name | Smart Biometric Fingerprint Door Lock For Home |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Application | Apartment,home |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-590-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E9 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H106 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Product Name | Tapping Screw |
|---|---|
| Finish | Black |
| Material | Brass |
| Measurement System | INCH |
| Head Style | Pan |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-551 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Type | Car Key Remote Control |
| Payment Term | Paypal |
| Material | Plastic |
| MOQ | 100 |