| Ürün Adı | Dijital Kartlı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar\otel |
| Renk | kahverengi\şerit\siyah |
| Ağırlık | yaklaşık 2,5 kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Renk | Gümüş/Siyah |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Garanti | 2 yıl |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Ürün Adı | uzaktan kumandalı ev kapı kolu elektronik kilit |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | yaklaşık 3 kg |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | çinko alaşımı Elektrikli / manuel Otel rfid Akıllı kart Kapı Kilidi |
| Ağırlık | yaklaşık 3kgs |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | çinko alaşımı Elektrikli / manuel Otel rfid Akıllı kart Kapı Kilidi |
| Ağırlık | yaklaşık 3kgs |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Ürün Adı | çinko alaşımı Elektrikli / manuel Otel rfid Akıllı kart Kapı Kilidi |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart \ Mekanik Anahtar |
| Adı | Wifi Parmak İzi Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli uzaktan kumanda otel ile elektronik kapı kilitli |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli uzaktan kumanda otel ile elektronik kapı kilitli |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre+ANAHTAR |