| Product Name | Digital Card Door Lock |
|---|---|
| Application | Apartments\hotel |
| Color | Brown\sliver\black |
| Weight | About 2.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver/Black |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Warranty | 2 Years |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Product Name | Remote Control Household Door Handle Electronic Lock |
| Color | Black |
| Weight | About 3 Kgs |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Weight | About 3kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Weight | About 3kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card\\Mechanical Key |
| Name | Wifi Fingerprint Smart Door Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password+KEY |