| Nazwa produktu | Cyfrowy zamek do drzwi na kartę |
|---|---|
| Zastosowanie | apartamenty\hotel |
| Kolor | brązowy \ srebrny \ czarny |
| Waga | około 2,5kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Kolor | srebrny/czarny |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | elektroniczny blokadę drzwi domowych z zdalnym sterowaniem |
| Kolor | czarny |
| Waga | około 3 kg |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | stop cynku Elektryczny/ręczny Zamek drzwiowy z kartą inteligentną Hotel RFID |
| Waga | około 3kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | stop cynku Elektryczny/ręczny Zamek drzwiowy z kartą inteligentną Hotel RFID |
| Waga | około 3kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | stop cynku Elektryczny/ręczny Zamek drzwiowy z kartą inteligentną Hotel RFID |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta\\Klucz mechaniczny |
| Nazwa | Wi-Fi Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi Smart Door Lock ze zdalnym sterowaniem hotelowym |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi Smart Door Lock ze zdalnym sterowaniem hotelowym |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło+KLUCZ |