| Naam van het product | Digitaal kaartdeurslot |
|---|---|
| Toepassing | appartementen\hotel |
| Kleur | bruin\sliver\zwart |
| Gewicht | Ongeveer 2,5 kg. |
| Deurdikte | 3590mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Kleur | Zilver/Zwarte |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Garantie | 2 jaar |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Naam van het product | elektrisch slot met afstandsbediening voor huishoudelijke deuren |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | ongeveer 3 kg |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Gewicht | ongeveer 3kgs |
| Deurdikte | 3590mm |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Gewicht | ongeveer 3kgs |
| Deurdikte | 3590mm |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart\\Mechanische sleutel |
| Naam | Wifi vingerafdruk slimme deur slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronisch deur slot met afstandsbediening hotel |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronisch deur slot met afstandsbediening hotel |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord+sleutel |