| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek drzwiowy z odciskiem palca |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Zastosowanie | Apartament |
| Nazwa | Elektroniczne zamki mieszkaniowe |
|---|---|
| Odblokuj metodę | hasło + klucz |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-720 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie/dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Kolor | czarny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 50*50 C/C |