| Adı | Akıllı parmak izi kapı kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 60*68 C/C gömme |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Yatak Odası Parmak İzi Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Otel/apartman/ofis/okul/hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 60*68 C/C gömme |
| Ürün Adı | Tuya APP Akıllı Kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Uygulama | apartman dairesi ev |
| Gömme seçeneği | 24*240 mm Mortion 60*68mm MORTISE |
| Ürün Adı | Kaydırma Kapısı Akıllı Kilit |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Malzeme | SUS304 gömme, alüminyum alaşımı |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Garanti | 2 yıl |
| MOQ | 100 set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H106 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev |
| Ürün Adı | Akıllı Parmak İzli Kapı Kilidi |
| Renk | Siyah |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | WiFi Parmak İzi Kapı Kilidi |
| Uygulama | Otel/apartman/ofis/okul/hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 60*68 C/C gömme |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Ürün Adı | Akıllı parmak izi sürükleyici kapı kilidi |
| Malzeme | SUS304 gömme, alüminyum alaşımı |
| İçin uygun | yaygın olarak |