| Nazwa | Inteligentny zamek odcisków palców |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 60*68 C/C |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Zamek do drzwi do sypialni z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 60*68 C/C |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek aplikacji Tuya |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Opcja wpuszczana | 24*240 mm Mortion 60*68mm MORTISE |
| Nazwa produktu | Smart Lock z drzwiami przesuwnymi |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Materiał | Wpuszczany SUS304, stop aluminium |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Gwarancja | 2 lata |
| MOQ | 100 zestawów |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-H106 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
| Kolor | czarny |
| Nadaje się do | Szerokie zastosowanie |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Zamek drzwi Wi-Fi z czytnikiem linii papilarnych |
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 60*68 C/C |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Inteligentne odciski palców Zamek drzwiowy do drzwi przesuwnych |
| Materiał | Wpust SUS304, stop aluminium |
| Nadaje się do | Szeroko |