| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E20 |
| Nazwa produktu | Inteligentny blokadę drzwi rozpoznawania twarzy |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E06 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Operacja Temperatura | -20℃~80℃ |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-30 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa | Elektroniczne zamki mieszkaniowe |
|---|---|
| Odblokuj metodę | hasło + klucz |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Materiał | Stal nierdzewna / konfigurowalna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd/itp |
| Kolor | Czarny/srebrny/złoty/konfigurowalny |
| Metoda odblokowania | Karta + klucz mechaniczny |
| Orzecznictwo | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-556 |
| Zasilanie | 4 baterie AAA |
| Operacja Temperatura | -20℃~55℃ |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek cyfrowy do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Czas dostawy | Hebei, Chiny |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Numer modelu | E-561 |
| Dokument | Broszura produktu w wersji PDF |