| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E13-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa | Inteligentny biometryczny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych do domu |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-590-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E9 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-H106 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Nazwa produktu | Wkręt samogwintujący |
|---|---|
| Skończ. | czarny |
| Materiał | Mosiądz |
| System miar | Cal |
| Styl głowy | PATELNIA |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-551 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Termin płatności | PayPal |
| Materiał | Plastikowy |
| MOQ | 100 |