| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Materiał | Plastikowy |
| Użycie | Wymień obudowę kluczyka samochodowego |
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Kluczowe słowa | Kluczyk samochodowy |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Blokada obręczy |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
|---|---|
| Kolor | srebrny, czarny |
| Nazwa produktu | Tuya mieszkanie elektroniczne hasło przeciw kradzieży odciski palców inteligentny zamek |
| Waga | około 3 kg |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny + hasło + odcisk palca |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Zamknięcie obręczy |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Kolor | Czarne srebro |
|---|---|
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + karta MF + hasło + klucz + TUYA |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 38-70 mm |
| Nazwa | Biometryczny zamek drzwiowy z odciskiem palca |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-596 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E7 |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi rozpoznawania twarzy 3D |
| Odblokowanie | Telefon + Twarz + Odcisk palca + Hasło + Karta + Klucz |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E5 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Nazwa | Inteligentny zamek bez klucza z biometrycznym odciskiem palca |
|---|---|
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + karta MF + hasło + klucz + TUYA |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 38-70 mm |