| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο Κεφαλακιό Απομακρυσμένου Κλειδιού |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρήση | Αντικαταστήστε τη βασική περίπτωση αυτοκινήτων |
| Τύπος | Απομακρυσμένο χειρισμό κλειδιού αυτοκινήτου |
| Κλειστές λέξεις | Κλειδί αυτοκινήτου |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά πλαισίων |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Tuya έξυπνη κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων κωδικού πρόσβασης διαμερισμάτων ηλεκτρονική αντικλεπτι |
| Βάρος | περίπου 3 κλ |
| Ανοίξτε το δρόμο | Κάρτα + Μηχανικό Κλειδί + κωδικό πρόσβασης + δακτυλικό αποτύπωμα |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα από γυαλί |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | Ακτινογραφία ημιαγωγού + MFcard + κωδικός πρόσβασης + κλειδί + TUYA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 38-70 χιλιοστά |
| Ονομασία | Βιομετρική κλειδαριά πόρτας με δακτυλικά αποτυπώματα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-596 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E7 |
| Ονομασία προϊόντος | τρισδιάστατη κλειδαριά πορτών αναγνώρισης προσώπου |
| Αποκλειδώστε τον τρόπο | Τηλεφώνημα + Πρόσωπο + Ακτινογραφημένο + Μυστικό + Κάρτα + Κλειδί |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E5 |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Ονομασία | Έξυπνη κλειδαριά χωρίς κλειδί με βιομετρικό αποτύπωμα |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | Ακτινογραφία ημιαγωγού + MFcard + κωδικός πρόσβασης + κλειδί + TUYA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 38-70 χιλιοστά |