| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε13-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Δραστηριακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Ονομασία | Έξυπνη βιομετρική κλειδαριά για το σπίτι |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-590-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E9 |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E-H106 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Ονομασία προϊόντος | Τρύπημα της βίδας |
|---|---|
| Τελείωσε. | Μαύρο |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Σύστημα μέτρησης | ίντσα |
| Στυλ κεφαλιού | ΤΗΓΑΝΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-551 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο Κεφαλακιό Απομακρυσμένου Κλειδιού |
|---|---|
| Τύπος | Απομακρυσμένο χειρισμό κλειδιού αυτοκινήτου |
| Προθεσμία πληρωμής | PayPal |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τροποποιημένο | 100 |