| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Donker grijs |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver |
| Deurdikte | 3590mm |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Donker grijs goud. |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Naam van het product | Hotel sleutelkaart slotjes |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Naam | Digitaal deur slot systeem |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, school, overheid, enz. |
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Naam | Digitaal deur slot met sleutel/RFID hotel slot |
|---|---|
| Netwerk | WIFI |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, Zwart, Goud |
| Naam van het product | RFID-hoteldeurslotten |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | SDK |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Toepassing | Flat |
| Naam van het product | Waterdicht Slim Deurslot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver/Zwarte |
| Naam | Vingerafdruk wachtwoord slim slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | huis/kantoor/school/appartement |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |