| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronisch deur slot met afstandsbediening hotel |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord+sleutel |
| Naam | Digitaal handgreep slot/Smart Door Lock |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | SDK |
| Naam van het product | Smart Electronic Hotel Sleutelloos Smart Portable Hotel Door Lock |
| Toepassing | appartementen |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronische sleutelkaartsluizen |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord |
| Naam van het product | Tuya vingerafdruk slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Naam van het product | Het glasslot van het randslot |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Naam van het product | Vingerafdruk slim slot |
|---|---|
| Toepassing | Appartement\huis |
| Voor | Wijd Gebruik |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |
| De dikte van de deur | 40120mm |
| Deurtype | Glasdeur, Houten deur, Staaldeur |
|---|---|
| Ontgrendelen | Sleutel |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Het slimme Slot van de Vingerafdrukdeur |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| type | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Naam van het product | Door wachtwoord slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |