| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password+KEY |
| Name | Digital Handle Lock/Smart Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | Stainless Steel |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | SDK |
| Product Name | Smart Electronic Hotel Keyless Smart Portable Hotel Door Lock |
| Application | Apartments |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Key Card Door Locks |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Product Name | Tuya Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment\home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Name | Smart Home Fingerprint Lock |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Finger Print Smart Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door |
|---|---|
| Unlock Way | Key |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Product Name | Smart Fingerprint Door Lock |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Application | Apartment\home |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |