| Naam van het product | Vingerafdruk toetsenbord deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk + sleutel + wachtwoord + app |
| Toepassing | Kantoor / kamer / houten deur |
| Naam van het product | Het Slot van de vingerafdrukdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Toepassing | Bureau |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement/huis |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Naam van het product | Beveiliging Smart Door Lock System |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Bluetooth |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Vingerafdrukkenherkenning |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 1248.6 g |
| Naam van het product | Toetsenbord Elektronisch deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Bluetooth |
| Materiaal | Zinklegering |
| Open Methode | halfgeleidervingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA APP |
| Naam van het product | Digitaal rand slot automatisch deur slot voor thuis |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Gewicht | ongeveer 3 kg |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
|---|---|
| Kleur | Zwart zilver, |
| Naam van het product | Van de het wachtwoordvingerafdruk van de Tuyaflat het elektronische anti-diefstal slimme slot |
| Gewicht | ongeveer 3 kg |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Deurtype | deuren van koper |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 1248.6 g |