| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli uzaktan kumanda otel ile elektronik kapı kilitli |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre+ANAHTAR |
| Adı | Dijital kol kilidi/Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | SDK |
| Ürün Adı | Akıllı Elektronik Otel Anahtarsız Akıllı Taşınabilir Otel Kapı Kilitli |
| Uygulama | daireler |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitleri Elektronik anahtar kartı kapı kilitleri |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre |
| Ürün Adı | Tuya parmak izi kilidini. |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire\ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Adı | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi cam kilidi |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Ürün Adı | parmak izi akıllı kilit |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Anahtar |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Akıllı Parmak İzli Kapı Kilidi |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| türü | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Uygulama | Daire\ev |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Ürün Adı | Kapı şifreli kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kapı Kalınlığı | 3-15mm |