| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi Smart Door Lock ze zdalnym sterowaniem hotelowym |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło+KLUCZ |
| nazwisko | Cyfrowy zamek klamki/inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentne zamki do drzwi elektroniczne zamki do drzwi na kartę |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | SDK |
| Nazwa produktu | Inteligentny elektroniczny hotel bez klucza Inteligentny przenośny hotel z zamkiem drzwiowym |
| Zastosowanie | mieszkanie |
| Nazwa produktu | Tuya, odciski palców. |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Zamknięcie obręczy |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek na odcisk palca |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nadaje się do | Szerokie zastosowanie |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Klucz |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi na hasło |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |