| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E13-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-518 ((E8) |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam | Slimme biometrische vingerafdruk deur slot voor thuis |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-590-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E9 |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-518 ((E8) |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H106 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam van het product | Het onttrekken van Schroef |
|---|---|
| Afmaken. | Zwart |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Meetsysteem | duim |
| Hoofdstijl | PAN |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-551 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Betalingsduur | PayPal |
| Materiaal | Plastic |
| MOQ | 100 |