| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Smart Door Lock Keyless Front Door Lock Hotel Lock |
| Color | Silver/Black |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Product Name | Biometric Hotel Door Lock |
|---|---|
| Application | Apartments / Hotel |
| Color | Silver,black、gold |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Product Name | ELA Home Electronics Digital Smart Lock Door |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Name | 100 SetsaIntelligent Smart Door Lock |
|---|---|
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | SDK |
| Name | Bluetooth Smart Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Name | RFID Security Door Locks |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Padlock |
| Color | Silver / Gold / Black |
| Product Name | Electronic Door Lock With Fingerprint |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Color | Golden |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Hotel Keyless High Quality Combination Silm Smart Door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver,black |
| Door Thickness | 35-90mm |