| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Warranty | 2 Years |
| Product Name | Aluminium Alloy Electronic Smart Home Fingerprint Password Door Lock |
| Material | Aluminium Alloy |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H106 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-720 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door, Brass Door |
|---|---|
| Unlock Way | 3D Face+APP+Fingerprint+Password+IC Card+Key |
| Optional Features | 3D Face/Cat's Eye |
| Optional Network | WiFi |
| APP | Tuya Smart App |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H109-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -30℃~60℃ |
| Product Name | ELA Home Electronics Digital Smart Lock Door |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Product Name | ELA Hotel Door Lock H03 |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel/ |
| Color | Black,Silver |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Card、Mechanical Key、Fingerprint |
| Product Name | Hotel Key Card Locks |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Name | Hotel Style Door Security Lock |
|---|---|
| Product Name | ELA Home Electronics Rfid Hotel Door Locks Hotel Style Door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |