| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny + hasło + odcisk palca |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nazwa produktu | aluminiowy elektroniczny smart home odcisk palca hasło zamek drzwiowy |
| Materiał | Stop aluminium |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-H106 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-720 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Rodzaj drzwi | Drzewne drzwi, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe, drzwi mosiężne |
|---|---|
| Odblokowanie | Twarz 3D + aplikacja + odcisk palca + hasło + karta IC + klucz |
| Funkcje opcjonalne | Twarz 3D/kocie oko |
| Opcjonalna sieć | Wi-Fi |
| APLIKACJA | Inteligentna aplikacja Tuya |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-H109-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -30℃~60℃ |
| Nazwa produktu | Elektronika domowa ELA Cyfrowy inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Nazwa produktu | Zamek do drzwi hotelowych ELA H03 |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel/ |
| Kolor | Czarne srebro |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Odblokuj sposób | Karta, klucz mechaniczny, odcisk palca. |
| Nazwa produktu | Zamki na karty hotelowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Nazwa | Zamek bezpieczeństwa do drzwi w stylu hotelowym |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zamki do drzwi hotelowych ELA Home Electronics Zamek do drzwi hotelowych w stylu rfid |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Srebro |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |