| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
|---|---|
| Ανοίξτε το δρόμο | Κάρτα + Μηχανικό Κλειδί + κωδικό πρόσβασης + δακτυλικό αποτύπωμα |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | ηλεκτρονική έξυπνη κλειδαριά πορτών κωδικού πρόσβασης εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων κραμάτων αλου |
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E-H106 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-720 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτιο από ξύλο, Δωμάτιο από χάλυβα, Δωμάτιο από ανοξείδωτο χάλυβα, Δωμάτιο από αλουμίνιο, |
|---|---|
| Αποκλειδώστε τον τρόπο | 3D πρόσωπο+APP+αποτύπωμα+Πιστολόγιο+Κάρτα IC+Κλειδί |
| Προαιρετικά χαρακτηριστικά | 3D πρόσωπο/μάτι γάτας |
| Προαιρετικό δίκτυο | WIFI |
| ΑΠΠ | Tuya Smart APP |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-H109-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~60℃ |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική οικιακή συσκευή ELA Digital Smart Lock Door |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | ο Μαύρος, ασήμι |
| Βάρος | 3.5KGS |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδωτήρας πόρτας ξενοδοχείου ELA H03 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ/ |
| Χρώμα | ο Μαύρος, ασήμι |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Ανοίξτε το δρόμο | Κάρτα, Μηχανικό Κλειδί, Ακρογράφημα. |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα με κάρτα κλειδιού ξενοδοχείου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | ο Μαύρος, ασήμι |
| Βάρος | 3.5KGS |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Ονομασία | Ασφαλιστική κλειδαριά πόρτας στυλ ξενοδοχείου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ELA Home Electronics κλειδαριές θυρών ξενοδοχείων |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |