| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Kart + Mekanik Anahtar + Şifre + Parmak izi |
| Garanti | 2 yıl |
| Ürün Adı | Alüminyum alaşımlı elektronik akıllı ev parmak izi şifresi kapı kilidi |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H106 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-720 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı, Bakır kapı |
|---|---|
| Kilitlenme yolu | 3D yüz+APP+Parmak izi+Şifre+IC kartı+Anahtar |
| Opsiyonel özellikler | 3D yüz/Kedi gözü |
| İsteğe bağlı ağ | Wifi |
| UYGULAMA | Tuya Akıllı UYGULAMA |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-518(E8) |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H109-SH |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~60°C |
| Ürün Adı | ELA Ev Elektronik Dijital Akıllı Kilitli Kapı |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Siyah gümüş |
| Ağırlık | 3.5kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Ürün Adı | ELA Otel Kapı Kilidi H03 |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel/ |
| Renk | Siyah gümüş |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Yolun kilidini aç | Kart, Mekanik Anahtar, Parmak izi |
| Ürün Adı | Otel Anahtar Kartı Kilitleri |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Siyah gümüş |
| Ağırlık | 3.5kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Adı | Otel Tarzı Kapı Güvenlik Kilidi |
|---|---|
| Ürün Adı | ELA Ev Elektronikleri RFID otel kapı kilitleri otel tarzı kapı kilitleri |
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Gümüş |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |