| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
|---|---|
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Garantie | 2 jaar |
| Naam van het product | aluminiumlegering elektronisch smart home vingerafdruk wachtwoord deur slot |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H106 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-720 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Type deur | Houten deuren, staal deuren, roestvrij staal deuren, aluminium deuren, koperen deuren |
|---|---|
| Ontgrendelen | 3D-gezicht+APP+Vingerafdruk+Wachtwoord+IC-kaart+Sleutel |
| Optionele functies | 3D-gezicht/kattenoog |
| Facultatief netwerk | WIFI |
| APP | Tuya Smart-app |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-518 ((E8) |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H109-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -30℃~60℃ |
| Naam van het product | ELA Home Electronics Digitale slimme slotdeur |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Naam van het product | ELA Hotel deur slot H03 |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel/ |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Deurdikte | 3590mm |
| Ontgrendelen | Kaart, mechanische sleutel, vingerafdruk. |
| Naam van het product | Hotel sleutelkaart slotjes |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Naam | Veiligheidslot voor de deuren van hotelstijlen |
|---|---|
| Naam van het product | ELA Home Electronics rfid hotel deur slot hotel stijl deur slot |
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | Zilver |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |