| Ürün Adı | Parmak İzi Tuş Takımı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi+anahtar+şifre+uygulama |
| Uygulama | Ofis / oda / ahşap kapı |
| Ürün Adı | Parmak İzi Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Ofis |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire/ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ürün Adı | Güvenlik Akıllı Kapı Kilit Sistemi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Bluetooth |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Adı | Parmak İzi Tanıma Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Malzeme | ABS |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 1248.6g |
| Ürün Adı | Klavye Elektronik Kapı Kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Bluetooth |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + parola + anahtar + TUYA APP |
| Ürün Adı | Ev için Dijital Jant Kilidi otomatik kapı kilidi |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | gümüş, siyah |
| Ağırlık | yaklaşık 3 kg |
| Yolun kilidini aç | Kart + Mekanik Anahtar + Şifre + Parmak izi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
|---|---|
| Renk | gümüş, siyah |
| Ürün Adı | Tuya daire elektronik hırsızlık önleme şifresi parmak izi akıllı kilit |
| Ağırlık | yaklaşık 3 kg |
| Yolun kilidini aç | Kart + Mekanik Anahtar + Şifre + Parmak izi |
| Kapı Tipi | Pirinç kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Malzeme | ABS |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 1248.6g |