| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-595 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca półprzewodnika + MFcard + hasło + klucz + aplikacja TUYA + monitor |
| Zastosowanie | Apartament |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz + TUYA |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom, siedziba |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
| Opcja wpuszczana | 24*240 FOREND Mortion 60*68 MORTISE |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Klucz |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek Tuya Zigbee |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Przesuwne zamki do drzwi drewnianych |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Waga | Około 3,5 kg |
| Nadaje się do | Apartament Domowy hotel |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Zamknięcie obręczy |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Nazwa | Odcisk palca Dom Zamek drzwiowy Rozpoznawanie twarzy |
| Opcje przechowywania danych | Chmura, karta pamięci. |
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Rodzaj | Inteligentny zamek do drzwi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | Odcisk palca hasło zamek drzwiowy |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Ip |
| Materiał | Stop cynkowy |