| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Usage | Replace Car Key Case |
| Type | Car Key Remote Control |
| Color | Black |
| Port | Shenzhen\guangzhou |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Dimensions | 300mm X 70mm X 35mm |
| Function | Multi-function |
| Mortise | America Mortise :70*95mm/62*95mm |
| Securitylevel | ANSI Grade 2 |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 1.5 Kg |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Weight | 1.5 Kg |
| Port | Shenzhen\guangzhou |
| Installationtype | Surface Mounted |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Batterylife | 12 Months |
| Dimensions | 300mm X 70mm X 40mm |
| Application | Apartment\hotel |
| Network | Wifi, SDK |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E10-SH |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-30 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Product Name | Touch Doorbell Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| After-sale Service | None |
| Project Solution Capability | Others |
| Application | Hotel |