| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kullanımı | Araba Anahtarı Durumunu Değiştirin |
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Renk | Siyah |
| Liman | Shenzhen\Guangzhou |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-90mm |
| Boyutlar | 300mm X 70mm X 35mm |
| İşlev | Renk |
| Gömme | Amerika Gömme: 70*95mm/62*95mm |
| Güvenlik düzeyi | ANSI Sınıf 2 |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-90mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Garanti | 2 yıl |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Liman | Shenzhen\Guangzhou |
| Kurulum türü | Yüzeye monte edilmiş |
| Liman | Shenzhen/Goangzhou |
|---|---|
| Pil ömrü | 12 Ay |
| Boyutlar | 300mm X 70mm X 40mm |
| Başvuru | apartman\otel |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E10-Ş |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-30 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | Kapı zili düğmesine dokunun |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Hiçbiri |
| Proje Çözüm Yeteneği | Diğerleri |
| Uygulama | Otel |