| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Gebruik | Vervang de autosleutelkoffer |
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Haven | Shenzhen\Guangzhou |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| Afmetingen | 300 mm x 70 mm x 35 mm |
| Functie | Multifunctioneel |
| Insteek | Amerika Mortise: 70 x 95 mm / 62 x 95 mm |
| Beveiligingsniveau | ANSI-klasse 2 |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Haven | Shenzhen\Guangzhou |
| Installatietype | Oppervlakte gemonteerd |
| Haven | shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 12 maanden |
| Afmetingen | 300 mm x 70 mm x 40 mm |
| Sollicitatie | appartement\hotel |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E10-SH |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-30 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam van het product | Aanraking deurbel schakelaar |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Naverkoopservice | Geen |
| Het Vermogen van de projectoplossing | Andere |
| Toepassing | Hotel |