| Product Name | Glass Door Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Key Lock Fingerprin |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | PDA |
|---|---|
| Color | Black |
| Usage | Electricity Meter Box |
| Warranty | 1 Year |
| Payment | T/T |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Knob Fingerprint |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Bluetooth/tuya |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Name | Smart Home Fingerprint Lock |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Product Name | Hotel Key Card Locks |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Type | Fingerprint Smart Padlock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver |