| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Material | Stainless Steel / Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel/Apartments/Office/School/Government/etc |
| Color | Black /Silver/Gold/Customizable |
| Unlock Method | Card+Mechanical Key |
| Certification | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Data Storage Options | Cloud |
| Name | Smart Home Security Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Name | Push Pull Fingerprint Door Lock |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-512 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,Home |
| Color | Black |
| Name | Hotel Style Door Security Lock |
|---|---|
| Product Name | ELA Home Electronics Rfid Hotel Door Locks Hotel Style Door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| Max. Current | 40 |
|---|---|
| Max. Voltage | 240 |
| Mechanical Life | 5 |
| Product Name | Smart Wifi Switch |
| Function | Touch Panel Light Wall Switch |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-551 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |