| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kullanımı | Araba Anahtarı Durumunu Değiştirin |
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Anahtar Kelimeler | Araba anahtarı |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| türü | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
|---|---|
| Renk | gümüş, siyah |
| Ürün Adı | Tuya daire elektronik hırsızlık önleme şifresi parmak izi akıllı kilit |
| Ağırlık | yaklaşık 3 kg |
| Yolun kilidini aç | Kart + Mekanik Anahtar + Şifre + Parmak izi |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| türü | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi cam kilidi |
| Uygulama | Daire |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Renk | Siyah gümüş |
|---|---|
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + parola + anahtar + TUYA |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Adı | Parmak izi biyometrik kapı kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-596 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E7 |
| Ürün Adı | 3D Yüz Tanıma Kapı Kilidi |
| Kilitlenme yolu | Telefon + Yüz + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Adı | Biyometrik Parmak İzi ile Akıllı Anahtarsız Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + parola + anahtar + TUYA |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E5 |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |