| Μέγιστη τάση | AC220V/110V |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 10 έτη |
| Υλικό | ABS |
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Χρώμα | Καφετής/ο Μαύρος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Σκοτώστε | 60*70mm |
| Εφόδιο έκτακτης ανάγκης | Υπηρεσία έκτακτης ανάγκης Tye-c |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | δακτυλικό αποτύπωμα ημιαγωγού + κωδικό πρόσβασης + κλειδί |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-595 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό σύστημα κλειδαριού πόρτας |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E20 |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά πόρτας αναγνώρισης προσώπου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά πόρτας |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Μοντέλο | 315mm |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E06 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~80℃ |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά πλαισίων |