| Maks. Gerilim | AC220V/110V |
|---|---|
| Mekanik Ömür | 10 yıl |
| Malzeme | ABS |
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Renk | Kahverengi siyah |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Öldür | 60*70mm |
| Acil durum kaynağı | Tye-c acil servis |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Kilit Açma Yöntemi | yarı iletken parmak izi + şifre + anahtar |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-595 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | Dijital Kapı Kilitleme Sistemi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E20 |
| Ürün Adı | Akıllı Yüz Tanıma Kapı Kilitleri |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Ürün Adı | Akıllı kapı kilidi tuya |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kapı Kalınlığı | 3-15mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-518(E8) |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E06 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| türü | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi |