| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα από γυαλί |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλειδαριά κατοικίας |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | κωδικό πρόσβασης + κλειδί |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Σκοτώστε | 60*70mm |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη ψηφιακή πόρτα κλειδαριού |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδωτήρας πόρτας με δάχτυλο |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα πόρτας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο/διαμερίσματα/γραφείο/σχολείο/κυβέρνηση κλπ. |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Επιλογή θανάτωσης | 2885mm/3585mm/4085mm |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Δραστηριακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E14 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E-H105 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AAA μπαταρία |
| Δραστηριακή τάση | 6V |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά πόρτας δακτυλικών αποτυπωμάτων για συρόμενη πόρτα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Ανοίξτε το δρόμο | Κάρτα+κωδικός+κλειδί+αποτυπώματα+έξυπνο τηλέφωνό |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |