| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα δακτυλικών αποτυπωμάτων από γυάλινες πόρτες |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, IP |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | έξυπνη κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Κατάλληλο για | Ευρέως χρήση |
| Ανοίξτε το δρόμο | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικό πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Μοντέλο | 40120mm |
| Τύπος | Το Tuya Smart Fingerprint Lock (Κλείδωμα για έξυπνα δακτυλικά αποτυπώματα) |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | Ακτινογραφία ημιαγωγού + MFcard + κωδικός πρόσβασης + κλειδί + WIFI+REMOTE |
| Ονομασία προϊόντος | Το έξυπνο κλειδί της μπροστινής πόρτας αποτύπωμα δακτύλου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, SDK |
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, SDK |
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία | Κλειδώματα δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 38-70 χιλιοστά |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | Ακτινογραφία ημιαγωγού + MFcard + κωδικός πρόσβασης + κλειδί + TUYA |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Λογισμικού |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 16A |
| Μέγιστη τάση | AC220V/110V |
| Μηχανική ζωή | 10 έτη |
| Υλικό | ABS |