| Max. Voltage | AC220V/110V |
|---|---|
| Het mechanische leven | 10 jaar |
| Materiaal | ABS |
| Certificaat | CE/ISO9001 |
| Kleur | Bruin/Zwarte |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
|---|---|
| Deurdikte | 3575mm |
| Deeltjes | 60*70mm |
| Noodsituatielevering | Tye-c nooddienst |
| Kleur | Zwart |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 3575mm |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
| Open Methode | Fingerafdruk + wachtwoord + sleutel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-595 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam van het product | Digitaal deur slot systeem |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement |
| Materiaal | Zinklegering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E20 |
| Naam van het product | Slimme gezichtsherkenning deur slot |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Naam van het product | Slimme deur slot tuya |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-518 ((E8) |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E06 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20℃~80℃ |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| type | Het Slot van de Smart Homevingerafdruk |
| Naam van het product | Randslot |