| Maks. Napięcie | AC220V/110V |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 10 lat |
| Materiał | ABS |
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Kolor | Brązowo-czarny |
| zasilacz | 4 baterie AA |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Zasilanie awaryjne | Służba ratunkowa Tye-c |
| Kolor | czarny |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + hasło + klucz |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-595 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | System cyfrowego zamykania drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E20 |
| Nazwa produktu | Inteligentny blokadę drzwi rozpoznawania twarzy |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi tuya |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E06 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Operacja Temperatura | -20℃~80℃ |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Blokada obręczy |