| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα πόρτας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο/διαμερίσματα/γραφείο/σχολείο/κυβέρνηση κλπ. |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Επιλογή θανάτωσης | 2885mm/3585mm/4085mm |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-720 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα από γυαλί |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα, γραφεία, σχολεία, κυβερνητικά κλπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Σύνθετο ψευδαργύρου Ηλεκτρικό / χειροκίνητο Ξενοδοχείο rfid έξυπνη κάρτα Πύλη κλειδαριού |
| Βάρος | περίπου 3kgs |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Ακροακτύλιο κλειδαριού |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ακτινογραφία έξυπνου πόρτου |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | Bluetooth/tuya |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια μαγνητική ηλεκτρονική κλειδαριά χωρίς κλειδί δακτυλικά αποτυπώματα ξύλινη κλειδαριά συρτάρι |
| Εφαρμογή | Σπίτι/γραφείο/ξενοδοχείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρική έξυπνη κλειδαριά |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Μοντέλο | 315mm |
| Ονομασία | Έξυπνη κλειδαριά |
|---|---|
| Υλικό | Σώμα κλειδαριών κραμάτων ψευδάργυρου |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα, γραφεία, σχολεία, κυβερνητικά κλπ. |
| Χρώμα | Ασήμι/ο Μαύρος |
| Ανοίξτε το δρόμο | Λουκέτο δακτυλικών αποτυπωμάτων |