| Naam | RFID-lezer deur slot |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | gouden |
| Naam | Digitaal handgreep slot/Smart Door Lock |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam van het product | Biometrisch RFID-smartdeurslot |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | bruin\sliver\zwart |
| Gewicht | Ongeveer 2,5 kg. |
| Deurdikte | 3590mm |
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Naam van het product | ELA Hotel deur slot H03 |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel/ |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Deurdikte | 3590mm |
| Ontgrendelen | Kaart, mechanische sleutel, vingerafdruk. |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | ZWART\Zilver ((fabrieksstand) / Grijz/Goud |
| Deurdikte | 3555mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |