| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| türü | Akıllı Ev Parmak İzi Kilidi |
| Ürün Adı | Jant kilidi cam kilidi |
| Uygulama | Daire |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Adı | Konut Elektronik Kilit |
|---|---|
| Kilit Açma Yöntemi | şifre + anahtar |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Öldür | 60*70mm |
| Ürün Adı | Akıllı dijital kilitli kapı |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Ürün Adı | Parmak kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Ürün Adı | TTlock Kapı Kilit |
|---|---|
| Uygulama | Otel/apartman/ofis/okul/hükümet vb. |
| Renk | gümüş, siyah |
| Gömme seçeneği | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-30 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E14 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H105 |
| Güç kaynağı | 4AAA pil |
| Çalışma voltajı | 6V |
| Ürün Adı | Akıllı parmak izi sürükleyici kapı kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |